Svitavy
DDM DDM DDM DDM DDM DDM DDM DDM DDM DDM DDM

Nejbližší akce

Galerie

Den dětí

9. 6. 2012

Dne 9. června 2012 proběhl v parku Jana Palacha ve Svitavách Den dětí. Tento rok byl organizací pověřen Dům dětí a mládeže „Tramtáryje“ Svitavy.

Počasí sobotního dopoledne vůbec nenasvědčovalo, že by se akce mohla uskutečnit. Od rána pršelo a celá obloha byla zatažená dešťovými mraky. Nicméně, za pomoci technických služeb, se na ploše parku nachystaly jednotlivé stánky a místa pro organizace, které se podílely na programu Dne dětí a čekalo se, zda se počasí umoudří. Kolem poledne se tak stalo a ve 14,00 hod mohl začít program tak, jak byl organizátory naplánován.

Na programu se podílely ZŠ, MŠ a jednotlivé organizace ve Svitavách, které se zabývají volnočasovými aktivitami. Děti vystupovaly na dvou podiích se svým programem, který nacvičily se svými učiteli a vedoucími, jako např. taneční vystoupení, zpěv, divadlo, mažoretky, roztleskávačky atd.

Dále byly na ploše rozmístěny stanoviště jednotlivých organizací a škol, s různými soutěžemi a úkoly pro děti, kdy po splnění daného úkolu dostaly děti razítko a při odchodu si mohly vyzvednout odměnu, kterou pro ně měl připraven Dům dětí a mládeže.

Oživením Dětského dne byla projížďka historickým autobusem, westernovým kočárem taženým koňmi nebo jízda na ponících. Bohužel kvůli špatnému počasí se musel odvolat skákací hrad a nafukovací klouzačka pro děti.

Děkujeme všem zainteresovaným školám, školkám, organizacím a sponzorům za skvělý program, který si pro děti připravily a budeme se těšit na další spolupráci v příštím roce.

 

Všechny fotky z akce můžete najít a jsou uloženy na: tramtaryje.rajce.net

                                                                                                            Robert Snášil - ředitel DDM Svitavy

Den dětí 0802
Den dětí 0803
Den dětí 0804
Den dětí 0805
Den dětí 0825
Den dětí 0827
Den dětí 0828
Den dětí 0830
Den dětí 0838
Den dětí 0839
Den dětí 0845
Den dětí 0853
Den dětí 0857
Den dětí 0858
Den dětí 0877

<<< zpět

Sponzoři:

nekvinda
Borovice.cz