Dějepisná olympiáda

Okresní kolo dějepisné olympiády 15. 1. 2021

Výsledková listina SŠ

Pořadí

Jméno a příjmení

Škola

Body

1.

Matěj Doležal

Gymnázium Polička, nábřeží Svobody 306

65,0

2.

Martin Pittner

Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

63,0

3.

Michal Mrkos

Gymnázium Polička, nábřeží Svobody 306

61,0

4.

Anežka Vargová

Gymnázium Polička, nábřeží Svobody 306

52,0

5.

Vítek Rybička

Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

50,0

6.

Štěpán Pytlík

Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

42,0

 

Okresní kolo dějepisné olympiády 15. 1. 2021

Výsledková listina ZŠ

Pořadí

Jméno a příjmení

Škola

Body

1.

Josef Cupal

Základní škola Březová nad Svitavou

73,3

2.

Miriam Kašparová

Gymnázium Polička, nábřeží Svobody 306

73,2

3.

Naděžda Šufanová

Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

73,1

4.

Michal Ďuriančík

Základní škola Svitavy, Felberova 2

72,3

5.

Jakub Moravec

Základní škola Svitavy, Felberova 2

72,2

6.

Vojtěch Jílek

Gymnázium Polička, nábřeží Svobody 306

71,3

7.

Jakub Chochola

Základní škola Litomyšl, Zámecká 496

71,2

8.

Kateřina Černá

Základní škola Dolní Újezd

67

9.

Daniel Nekvinda

Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

65

10.

Tereza Dvořáková

Gymnázium Polička, nábřeží Svobody 306

63

11.

Anna Putnarová

Masarykova základní škola Polička

61

12.

Daniel Král

Základní škola Litomyšl, Zámecká 496

59

13.

Nikola Ducháčková

Základní škola Svitavy, Felberova 2

56

14.

Eva Kašparová

Masarykova základní škola Polička

55

15.

Karolína Tichá

Masarykova základní škola Polička

54

16.

Dominik Klvač

Základní škola a mateřská škola Jaroměřice

51

17.

Tomáš Datinský

Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

50,2

18.

Kristýna Martínková

Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice

50,1

19.

Hana Kysilková

Základní škola Dolní Újezd

50,0

20.

Daniel Uma

Základní škola Litomyšl, Zámecká 496

45,0

21.

Filip Hejátko

Základní škola Moravská Třebová, Palckého 1351

43,0

22.

Vít Klemša

Základní škola Březová nad Svitavou

40,0

23.

Michal Suk

Základní škola Březová nad Svitavou

37,0

24.

Filip Hájek

Základní škola Moravská Třebová, Palckého 1351

36,0

25.

Jiří Trnka

Základní škola Na Lukách Polička

32,0

26.

Richard Sekanina

Základní škola, Pomezí

28,0

27.

Barbora Vilímková

Základní škola Moravská Třebová, Palckého 1351

27,0

28.

Martin Švanda

Základní škola Na Lukách Polička

20,0

Purkyňova 284, 568 02 Svitavy

 

Středisko volného času Svitavy

Purkyňova 284/1
568 02 Svitavy
E-mail: svc@svitavy.cz

IČ: 720 87 145
Bankovní účet: 201560442/0600
Datová schránka: az2n7u