Olympiáda z českého jazyka

Okresní kolo dějepisné olympiády 28. 1. 20121

Výsledková listina ZŠ

Pořadí

Jméno a příjmení

Škola

Body

1.

Naděžda Šufanová

Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

40

2.

Dorota Maděrová

Gymnázium Polička, nábřeží Svobody 306

39

3.

Karolína Oujezdská

Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová

38,5

4.

Veronika Marková

Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351

38

5.

Anastázie Sýkorová

Základní škola Litomyšl, Zámecká 496

37

6.

Kateřina Černá

Základní škola Dolní Újezd

36,5

7.

Natálie Neumeisterová

Masarykova základní škola Polička

36

8.

Eliška Slavíková

Základní škola Litomyšl, Zámecká 496

35,5

9.

Anna Zezulová

Základní škola Na Lukách Polička

35

10.

Anna Putnarová

Masarykova základní škola Polička

34,5

11.

Tadeáš Ladra

Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351

34

12.

Jana Vacková

Základní škola Litomyšl, U Školek 1117

33,5

13.

Leona Tatarová

Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová

33

14.

Tereza Tatková

Základní a mateřská škola Chornice

31,5

15.

Jonáš Zelený

Základní škola Svitavy, Riegrova

31

16.

Lenka Lopaurová

Základní škola Svitavy, Riegrova

30,5

17.

Ilona Brázdová

Základní škola Na Lukách Polička

30

18.

Jan Pohl

Základní škola Pomezí

29,5

19.

Jakub Vykydal

Základní a mateřská škola Chornice

29

20.

Adéla Musilová

Základní škola Pomezí

27

21.

Natálie Makovská

Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

25

22.

Michaela Cihlářová

Gymnázium Polička, nábřeží Svobody 306

24

23.

Kristýna Synáková

Základní škola Dolní Újezd

22

24.

Magdaléna Slintáková

Základní škola Svitavy, Felberova

19

25.

Nikola Karbašová

Základní škola Svitavy, Felberova

15

 

Okresní kolo dějepisné olympiády 28. 1. 20121

Výsledková listina SŠ

Pořadí

Jméno a příjmení

Škola

Body

1.

Klára Pallová

Gymnázium Polička, nábřeží Svobody 306

39

2.

Anežka Vargová

Gymnázium Polička, nábřeží Svobody 306

38

3.

Anna Cerháková

Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

37

4.

Kateřina Mikutová

Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452

36

5.

Barbora Krčová

Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

35

6.

Štěpán Maruš

Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

34

7.

Eliška Zahradníčková

Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452

33

8.

Nela Doležalová

Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

27

Purkyňova 284, 568 02 Svitavy

 

Středisko volného času Svitavy

Purkyňova 284/1
568 02 Svitavy
E-mail: svc@svitavy.cz

IČ: 720 87 145
Bankovní účet: 201560442/0600
Datová schránka: az2n7u