Nabídka podzimních workshopů

Nabídka workshopů pro žáky od 10 - 15 let

Všechny workshopy jsou zdarma. 

 

Základy animace

Žáci se seznámí se základními pravidly klasické animace. V teoretické části si probereme nejznámější druhy animací. Součástí teorie bude i historické minimum v animované tvorbě. V praktické části se zaměříme na jednoduchá cvičení a na závěr si vyzkoušíme vytvořit krátkou animaci.

Termín: 20.8.-24.8.24

Zde je úhrada 750,- na obědy. V případě, že nemáte o obědy zájem, kurz je bez poplatku.

 

Smaltovací dílna

Žáci se seznámí s výrobou smaltování, kde si představíme hned dvě techniky. Vyrobí si originální šperk a to od samého začátku. Vyzkouší si vyřezání podkladu, začistění, odstranění nečistoty, použití suché smaltu, kompletování finálního výrobku. Při druhém výrobku si děti namalují plecháček, který je vhodný na cesty. Cílem je u dětí probudit kreativitu, získání povědomí o technikách při práci se smaltem.

Termín: 5.- 6.10.24

 

Informatika 4.0

Žáci si osvojí základy modelování na 3D tiskárnách, hravou formou se naučí používat základní programátorské kroky, zaměří se na základy algoritmizace a programování a vytváření programů s využitím umělé inteligence, robotů.

Termín: 29.- 30.10.24

 

Fotografický workshop 

Děti se každý den seznámí s důležitými kroky, které je dovedou k tomu, aby jejich fotografie vypadaly lépe. Kroky: kompozice/ využití barev ve fotografii /úhly pohledu. Každý den si vyzkouší různá cvičení, kdy základní kroky budou moci využít. Zpětná vazba lektora bude součástí všech témat. Cílem je v dětech probudit nadšení pro fotografování, získat různé úhly pohledu na to, jak fotit a spolupráce.

Termín: 29.10.-1.11.24

Zde je úhrada 750,- na obědy. V případě, že nemáte o obědy zájem, kurz je bez poplatku.

 

Keramický workshop

Žáci se seznámí s prací s keramickou hlínou a práci se dřevem. Součástí bude teorie, praktické vyzkoušení. V praktické části zhotovíme výrobek. Zaměříme se na samostatnou
práci, glazování, plátování, modelování, následně práci se dřevem, kde se budeme věnovat čištění, lakování, opalování, vypalování.

Termín: 2.- 3.11.24

 

 

Přihlásit se můžete zde: https://svcsvitavy.iddm.cz/prihlaseni

Nabídka podzimních workshopů
Purkyňova 284, 568 02 Svitavy

 

Středisko volného času Svitavy

Purkyňova 284/1
568 02 Svitavy
E-mail: svc@svitavy.cz

IČ: 720 87 145
Bankovní účet: 201560442/0600
Datová schránka: az2n7u