O základně

LT SVRATOUCH – Středisko volného času TRAMTÁRYJE Svitavy

Nabízíme celoroční ubytování v chatě (cca 30 osob). V zimním období od listopadu do března bez tekoucí vody, od dubna do října s tekoucí vodou (studená i teplá). Přes letní měsíce červenec - srpen možnost pronájmu základny k táborové činnosti. K dispozici je 40 stanů s dřevěnou podsadou, párty stan sloužící jako jídelna nebo v případě nepříznivého počasí jako zázemí pro účastníky. Koupelna s dvěma sprchami, sklad potravin, dlouhé litinové umyvadlo ve venkovní části, "Vagón" - podlouhlá dřevostavba se zámkovou dlažbou (klubovna, sklad…), suché WC s přívodem tekoucí vody na mytí rukou, lesní hřiště (volejbal, nohejbal), ohniště. V blízkosti tábořiště (cca 200 metrů) je krásný rybník ke koupání. Srub je elektrifikovaný, vybavená kuchyň, kamna na topení. Obec Svratouch se nalézá v nádherné oblasti Žďárských vrchů. Nedaleko se nachází lovecký zámeček Karlštejn, možnost lezení na Zkamenělém zámku a skále Pivovar, Čtyři Palice, výlet do Skutče atd.

Srub je určen pro celoroční ubytování v různých režimech:

“zimní“, “letní“ a “prázdniny“.

Prázdniny: (červenec – srpen) možnost pronájmu základny k táborové činnosti.

K dispozici je 40 stanů s dřevěnou podsadou, srub, koupelna + sklad, vagón a dílna, WC s přívodem vody, párty stan sloužící jako jídelna nebo v případě nepříznivého počasí jako zázemí pro účastníky.

 

Zimní: (listopad – březen) možnost pronájmu základny BEZ TEKOUCÍ VODY.

K dispozici je srub, část koupelny, část dílny, WC.

 

Letní: (duben – červen, září - říjen) možnost pronájmu základny S TEKOUCÍ VODOU.

K dispozici je srub s tekoucí vodou, část koupelny se sprchou a bojlerem, část dílny, WC bez přívodu vody (musí se napustit).

Purkyňova 284, 568 02 Svitavy

 

Středisko volného času Svitavy

Purkyňova 284/1
568 02 Svitavy
E-mail: svc@svitavy.cz

IČ: 720 87 145
Bankovní účet: 201560442/0600
Datová schránka: az2n7u